TOP 11 - najnovšie najlepšie hry pre jedného hráča na PS4 a Xbox One

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 19.09.2019
5
TOP 11 - najnovšie najlepšie hry pre jedného hráča na PS4 a Xbox One

Si typom hráča, ktorý si viac užije single-player kampaň s pútavým príbehom, či už je to na konzole PlayStation 4 alebo Xbox One? Máš rád(a) adventúry či akčné hry, ktoré sprevádza zaujímavý príbeh v krásnom grafickom prevedení? Vyskúšal si už všetky dostupné nové hry s kampaňou, ktoré sú na trhu? Si na správnom mieste, pretože sme si pre Teba pripravili výber tých najlepších hier pre jedného hráča, ktoré uzrú svetlo sveta už čoskoro!

Poď sa s nami pozrieť na najnovšie TOP hry pre jedného hráča roku 2019 a 2020 na konzoly PS4 a Xbox One!

TOP 11 MediEvil - najlepšia zábavná príbehová hra na PS4 pre deti roku 2019

Ak sa v hernom svete pohybuješ už nejaký ten čas a spomínaš si aj na prvé generácie konzol od spoločnosti Sony, tak Ti možno postava menom Sir Daniel Fortesque bude známa. Pre tých ,,mladších hráčov" sme si však pripravili krátke predstavenie tohto udatného rytiera, ktorý bojoval za slobodu kráľovstva Gallowmere.

Aj napriek tomu, že chrabrý pán Fortesque je už 100 rokov po smrti, tak ani v hrobe nemá pokoja! Nešťastnou náhodou ho k životu opäť privádza bosorák Zarok, ktorý bude hlavným záporákom v novej hre, ktorá je exkluzívna pre konzolu PlayStation 4.

Najnovšia hra MediEvil, ktorej sa tematicky dočkáme v období Helloweenu, predstavuje prepracovanie pôvodnej hry na konzolu PlayStation, ktorá zožala obrovský úspech vo svojej dobe. Táto klasická akčná adventúra z roku 1998 prichádza na súčasnú konzolu PlayStation 4 a nie je určená iba pre deti, ale aj pre všetkých fanúšikov skvelých hier a zábavy, nakoľko si v tejto novej TOP hre na PS4 užiješ aj množstvo humorných prvkov.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: NIE

HRA PRE DETI: ÁNO

E-SHOP: Neváhaj si zakúpiť jednu z najlepších hier pre deti v roku 2019 na PS4 v našom e-shope po jej vydaní v CZ jazyku (české titulky).

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 25. október 2019

PLATFORMA: PlayStation 4

MediEvil

TOP 10 Final Fantasy VII Remake - TOP RPG hra na PS4 roku 2020

Slávna herná séria Final Fantasy prichádza s novým prevedením pôvodnej RPG hry Final Fantasy VII. V jednej z najlepších nových očakávaných RPG hier - Final Fantasy VII Remake - sa môžeš tešiť na pôvodný príbeh v novom grafickom prevedení na súčasnú konzolu PlayStation 4.

Najnovšia hra z dielne Square Enix na PS4 prichádza s pútavým akčným príbehom, v ktorom budeš musieť bojovať proti nepriateľskej korporácii zvanej Shinra. Z hrateľnej stránky si budeš môcť užiť hru za viacero postáv z pohľadu tretej osoby, pričom každá postava disponuje unikátnymi schopnosťami. V novej RPG hre si budeš môcť užiť aj prvky mágie, výbornú grafiku či vylepšovanie schopností postáv.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: NIE

HRA PRE DETI: ÁNO

E-SHOP: Táto hra bude čakať aj na Teba po jej vydaní v našom e-shope na PS4, buď preto pripravený(á)!

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 3. marec 2020

PLATFORMA: PlayStation 4

Final Fantasy VII Remake

TOP 9 Need for Speed: Heat - najlepšia závodná hra na PS4 a Xbox One roku 2019

Závodenie počas dňa či noci? Najnovšia hra zo slávnej hernej série Need for Speed Ti prináša unikátny nočný zážitok z jazdy, ktorý určite zvýši Tvoj adrenalín! Tešiť sa môžeš v tejto novej TOP pretekárskej hre na PS4 a Xbox One na rýchle autá, napínavé preteky, neľútostných policajtov či súboje s Tvojimi kamošmi. V hre jedného hráča (single-player) sa môžeš tešiť aj na príbehovú líniu či rôzne herné udalosti (in-game events), vďaka ktorým môžeš získať zaujímavé vylepšenia.

V tejto TOP závodnej hre z dielne Ghost Games sa budeš musieť vysporiadať aj s agresívnymi policajtmi, keďže prichádzajú s novou vylepšenou umelou inteligenciou. Túto novú závodnú hru si môžeš zahrať aj s Tvojimi kamošmi, keďže hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov. V neposlednom rade by sme vyzdvihli aj šíry otvorený svet, ktorý je populárnym prvkom najlepších moderných hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: ÁNO (16+)

E-SHOP: Priprav sa na rýchlu jazdu už teraz, keďže túto závodnú hru Ti ponúkame aj v našom e-shope po jej vydaní na PS4 a Xbox One.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 8. november 2019

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Need for Speed: Heat

TOP 8 Watch Dogs: Legion - najnovšia akčná mega hra zo série Watch Dogs na PS4 a Xbox One

Ak obľubuješ britskú kultúru a prostredie, tak v novej TOP hre Watch Dogs: Legion na konzoly PlayStation 4 a Xbox One si určite prídeš na svoje! V najnovšej hre zo slávnej akčnej série Watch Dogs bude Tvojou úlohou preskúmať otvorený svet Londýna, pričom budeš musieť bojovať proti autoritatívnemu režimu, ktorý ovládol Londýn. V spojení s hackerskou organizáciou DedSec budeš musieť premôcť nepriateľov, pričom k dispozícii sú Ti bežní ľudia z davu. Výhodou však je, že každý z týchto ľudí disponuje unikátnymi schopnosťami, pretože každý si prešiel v minulosti niečim iným.

Plnenie úloh však nebude v jednej z najlepších akčných hier roku 2020 jednoduché, a preto si dávaj pozor, aby si svoju postavu udržal pri živote, pretože ak raz umrie, už ju viac neuvidíš!

Si pripravený čeliť autoritatívnemu režimu v novej TOP hre na PS4 a Xbox One Watch Dogs: Legion?

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Hra Watch Dogs: Legion bude pre Teba pripravená aj v našom e-shope po jej vydaní na PS4 a Xbox One.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 6. marec 2020

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Watch Dogs: Legion

TOP 7 Star Wars Jedi: Fallen Order - nová TOP hra pre fanúšikov Star Wars na PS4 a Xbox One

Darth Vader alebo Darth Maul? Tí sú už dávno preč! Avšak Galactic Empire nikdy neumiera! Vstúp do sveta Star Wars, v ktorom budeš musieť zachrániť Galaxiu v koži Padawana Cala Kestisa! V najnovšej TOP akčnej hre z dielne Respawn Entertainment na PlayStation 4 a Xbox One si vychutnáš rôznorodé prostredie v tej najlepšej grafike. Svoju postavu so svetelným mečom budeš ovládať z pohľadu tretej osoby, pričom v priebehu hry si budeš môcť odomknúť rôzne schopnosti, vďaka ktorým bude Tvoja postava ešte šikovnejšia.

Nová TOP akčná hra Star Wars Jedi: Fallen Order Ti ponúka pútavý a napínavý príbeh, v ktorom to ako jeden z posledných rytierov Jedi nebudeš mať vôbec jednoduché! Vydaj sa na cestu dobrodružstva Galaxiou a postav sa svojim nepriateľom!

Táto hra môže byť skvelým odreagovaním od náročného dňa, a preto Ti ju rozhodne odporúčame, a to nielen vtedy, ak miluješ svet Star Wars.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: NIE

HRA PRE DETI: ÁNO

E-SHOP: Padawan Cal Kestis už na Teba čaká v novej TOP hre Star Wars Jedi: Fallen Order aj v našom e-shope po jej vydaní na PS4 a Xbox One.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 15. november 2019

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Star Wars Jedi: Fallen Order

TOP 6 Doom Eternal - zaži peklo priamo v najnovšej hre zo série Doom!

V prípade, že si fanúšikom najlepších akčných hier, tak sa určite priprav na príchod očakávanej novej TOP hry Doom Eternal na konzoly PlayStation 4 a Xbox One. Čo Ťa čaká v tejto ,,špecialite"od vývojárov z dielne id Software? Priprav sa na zabíjanie démonov v pekelných krajoch s rozličnými zbraňami. Zaujímavosťou tejto akčnej hry (strieľačky) je aj mód pre dvoch a viacerých hráčov (multiplayer). Totižto v hre Doom Eternal si môžeš vyskúšať tzv. asymetrický multiplayer, ktorý je založený na boji 3 hráčov. Dvaja z týchto hráčov sa stávajú démonmi a tretí je lovcom démonov, teda bojujú dvaja na jedného.

Režim pre jedného hráča Ti ponúka aj rôzne úrovne obtiažnosti, a teda v tejto hre sa rozhodne zapotíš a nebude to prechádzka ružovou záhradou!

Priprav sa na peklo v jednej z najlepších najnovších hier roku 2019 na PS4 a Xbox One - Doom Eternal!

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Táto mega pekelná hra na Xbox One a PS4 Ťa čaká aj v našom e-shope, neváhaj si ju objednať už dnes!

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 22. november 2019

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Doom Eternal

TOP 5 Marvel's Avengers - najnovšia TOP Marvel hra na PS4 a Xbox One

Máš rád komiksových hrdinov zo sveta Marvel? Najznámejší hrdinovia z filmových plátien prichádzajú aj na Tvoju konzolu PlayStation 4 alebo Xbox One. Dátum vydania tejto dlhoočakávanej hry je ešte relatívne ďaleko, a preto o nej nie je veľa známe, avšak vývojári sľubujú:

 • hru za rôznych Avengerov - Thor, Iron Man, Hulk, Black Widow a Captain America
 • DLC zdarma s novými hrateľnými postavami
 • hru pre dvoch a viacerých hráčov, ktorá je založená na spolupráci - kooperatívny multiplayer
 • perfektnú hru pre jedného hráča (single-player)

Vývojári si dávajú záležať aj na autenticite známych hrdinov, keďže vedia, akí sú fanúšikovia filmov od Marvelu kritickí. Z tohto dôvodu sa rozhodli spolupracovať priamo s ľuďmi od Marvelu, aby ulahodili nielen bežným hráčom, ale aj skalným fanúšikom najznámejších superhrdinov na svete. Ak máš rád TOP akčné hry na PS4 a Xbox One, tak jedna z najlepších hier roku 2020 - Marvel's Avengers - k nim rozhodne patrí!

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: ÁNO

E-SHOP: Fanúšikovi hrdinov Marvel táto hra v hernom repertoári určite nemôže chýbať, a preto si ju neváhaj u nás objednať na PS4 a Xbox One.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 15. máj 2020

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Marvel's Avengers

TOP 4 Call of Duty: Modern Warfare - nová TOP hra zo série Call of Duty na PS4 a Xbox One

Vývojári z dielne Infinity Ward každoročne prichádzajú s novým titulom TOP akčnej série Call of Duty. Ak si ešte spomínaš na hru Call of Duty 4: Modern Warfare, tak tento rok si určite zostal milo prekvapený(á) po oznámení novej hry Call of Duty: Modern Warfare, ktorá má predstavovať prepracovanie spomínanej populárnej strieľačky.

Snáď najvýraznejším novým herným prvkom budú morálne rozhodnutia, ktoré učiníš v kampani, teda v hre pre jedného hráča, pričom tieto sa budú odrážať aj na Tvojom hodnotení po ukončení konkrétnych levelov.

Čakajú Ťa zaujímavé nové mapy, ktoré budú dostupné zdarma po vydaní tejto očakávanej TOP hry na PS4 a Xbox One. Ďalej vývojári sľubujú isté prepojenie kampane s multiplayer režimom či zaujímavé nové misie na pozadí príbehu ruského konfliktu s východnými krajinami.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Ak sa Ti jedna z najlepších hier roku 2019 na PS4 a Xbox One - Call of Duty: Modern Warfare - pozdáva, neváhaj si ju zakúpiť u nás v e-shope.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 25. október 2019 - v tento deň vychádza aj jedna z najlepších príbehových hier so zábavnými prvkami - MediEvil - neváhaj si tieto mega hry zakúpiť v našom e-shope!

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Call of Duty: Modern Warfare 2019

TOP 3 Ghost of Tsushima - jedna z najlepších nových bojových hier na PlayStation 4

Japonská kultúra mala odjakživa množstvo priaznivcov, ktorých fascinuje všetko, čo sa týka Japonska. Inak to nie je ani dnes, a preto si chlapci a dievčatá z dielne Sucker Punch Productions pripravujú TOP akčno-dobrodružnú hru, ktorá bude exkluzívna na konzolu PlayStation 4. V tejto novej bojovej hre sa prenesieš do obdobia 13. storočia na japonský ostrov Tsushima, kde bude Tvojou úlohou v koži samuraja Jina Sakaia postaviť sa proti ukrutným Mongolom.

V novej TOP hre Ghost of Tsushima Ťa čaká krásne graficky spracovaný otvorený svet, v ktorom zažiješ reálne udalosti z japonskej histórie, pričom budú doplnené aj fiktívnymi prvkami. Snáď najprepracovanejším prvkom jednej z najlepších prichádzajúcich bojových hier na PS4 bude práca s mečom, ktorú vývojári dokonca konzultovali s odborníkmi na samurajský boj.

Krásna grafika, prepracovaný systém súbojov, úchvatný srdcervúci príbeh a nádherné spracovanie otvoreného sveta - na to všetko sa môžeš tešiť v hre pre jedného hráča na konzolu PlayStation 4 - Ghost of Tsushima.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: NIE

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Túto TOP bojovú hru na PS4 Ti v našom e-shope už pripravujeme, a preto sa máš na čo tešiť!

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: Presný dátum vydania je zatiaľ neznámy, avšak v našom e-shope sa na túto skvelú bojovú hru na PS4 môžeš tešiť už teraz!

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Ghost of Tsushima

TOP 2 The Last of Us Part II - pokračovanie jednej z najlepších hier všetkých čias na PS4

Mega úspešná hra, ktorá je exkluzívna na PS3 a PS4 - The Last of Us, respektíve The Last of Us Remastered - si získala mnohých fanúšikov, ktorí netrpezlivo očakávajú dátum vydania pokračovania v podobe novej TOP hry na konzolu PlayStation 4 - The Last of Us Part II.

Príbeh malej Ellie a jej ochrancu Joela sa stal priam legendou. Putovanie postapokalyptickými Spojenými štátmi americkými sa neskončilo, pretože v najnovšej očakávanej hre z dielne Naughty Dog na PS4 - The Last of Us Part II - hráš za Ellie, ktorá má už 19 rokov a Joel viac nie je pri Tebe. Kde je? Čo sa s ním stalo? Prečo ,,len tak" zmizol? Tieto otázky si kladú tisíce hráčov po celom svete. Vie sa iba jedno - celou hrou sa bude ťahať hnev a pomsta na pozadí temnej atmosféry.

Tešíš sa na jednu z najlepších hier roku 2020, ktorú si budeš môcť zahrať na konzolách PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro (PS4 Pro)?

PS.: Mimochodom, akčná adventúra The Last of Us Part II vyhrala ocenenie za najočakávanejšiu hru.

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Jedna z najlepších príbehových hier na PS4 na Teba bude čakať aj v našom e-shope, a preto buď pripravený(á).

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: Predpokladá sa, že nová hra The Last of Us Part II vyjde v priebehu roka 2020 (jeden z predpokladov je február 2020).

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

The Last of Us Part II

TOP 1 Cyberpunk 2077 - kráľovná najlepších hier na PS4 a Xbox One roku 2020?

Jednu z najlepších RPG hier všetkých čias na PlayStation 4 a Xbox One - Zaklínač 3: Divoký Hon (The Witcher 3: Wild Hunt) snáď ani netreba predstavovať! Ak si si myslel(a), že poľskí vývojári z dielne CD Projekt Red fenomenálnou hrou Zaklínač 3: Divoký Hon končia, tak by sme Ťa radi vyviedli z omylu. Vývojári už na budúci rok (2020) prinesú na herný trh TOP RPG hru s názvom Cyberpunk 2077, ktorá Ťa zavedie do roku 2077, kde bude Tvojou úlohou pohybovať sa vo futuristickom otvorenom svete mesta Night City.

Predpokladá sa, že zožne minimálne taký úspech ako Zaklínač 3. Dominantou jednej z najlepších očakávaných RPG hier na PS4 a Xbox One - Cyberpunk 2077 - bude aj možnosť ovplyvňovania deja na základe výberu odpovedí. Vybrať si budeš môcť z dvoch hrateľných postáv, a to z mužskej alebo ženskej.

Tešiť sa v tejto novej hre môžeš aj na:

 • interaktívne prostredie
 • hru z pohľadu prvej osoby
 • špičkovú grafiku
 • súboje s bossmi
 • autonómne vozidlá
 • nelineárny príbeh (jeden zo znakov otvoreného sveta)
 • zaujímavé misie a úlohy
 • možnosť vylepšovania atribútov
 • rozličné futuristické vybavenie

HRA PRE DVOCH A VIACERÝCH HRÁČOV: ÁNO

HRA PRE DETI: NIE

E-SHOP: Ak Ťa táto skvelá očakávaná nová hra na PS4 a Xbox One zaujala, tak sa na ňu môžeš tešiť aj v našom e-shope.

VIAC INFORMÁCIÍ: článok/databáza

DÁTUM VYDANIA: 16. apríl 2020

PLATFORMA: PlayStation 4, Xbox One

Cyberpunk 2077

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?