TOP 5 - najkrajšie vianočné skiny na PS4 a Xbox One

Kategória: Svet hier | Publikované: 03.12.2019
0
TOP 5 - najkrajšie vianočné skiny na PS4 a Xbox One

Určite poznáš ten predvianočný zhon, ktorý nemáš pravdepodobne príliš v láske. Na druhej strane Ti najkrajšie sviatky v roku dávajú perfektný dôvod k tomu, aby si doprial(a) krásny úsmev na tvári nielen sebe, ale aj svojim blízkym, a to, napríklad, vo forme hmotného darčeka.

Je pre Teba každoročným ,,utrpením" neustále vymýšľanie nových darčekov, ktoré si ešte nepodaroval(a)? Máme recept na to, ako Tvoju dilemu okamžite vyriešiť!

Perfektným darčekom na Vianoce pre malého aj veľkého hráča videohier môžu byť aj najkrajšie vianočné skiny na PS4 a Xbox One! Nejde o najdrahší darček na svete, ale o maličkosť, ktorú daruješ z hĺbky svojho srdca.heart

Si zvedavý(á) na najkrajšie vianočné vizuálne úpravy herných konzol PlayStation 4 (PS4) a Xbox One a ich ovládačov?

Prinášame Ti zoznam TOP 5 najkrajších vianočných skinov na PS4 a Xbox One, ktoré ulahodia rozhodne každému hráčovi!

TOP 5 - vianočný skin na PS4 pre milovníkov krásnych darčekov

Vianoce sú najkrajšími sviatkami v roku, počas ktorých by sme mali úplne vypnúť a venovať všetku svoju lásku celej rodine. Tieto sviatky lásky, pohody a krásnej unikátnej atmosféry by nemali byť v prvom rade o darčekoch, avšak, povedzme si úprimne, koho by darček venovaný od srdca, aj keď malý, nepotešil?

Máš rád(a) krásne darčeky, ktoré si nájdeš pod rozvoniavajúcim vianočným stromčekom? Tento pocit môžeš sebe alebo svojmu blízkemu hráčovi priniesť aj vo forme skinu na PS4. Čo vravíš na vianočný skin na PS4 pre milovníkov krásnych darčekov, ktorý môžeš vidieť nižšie?smiley

TOP 5 - vianočný skin na PS4 pre milovníkov krásnych darčekov

Vianoce s konzolou Xbox One alias mikulášsky skin (Santa Claus) na Xbox One

Ak máš Ty alebo Tvoji najbližší v hernej izbe hernú konzolu Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X, originálnym darčekom na Vianoce môže byť aj tento unikátny vianočný skin na Xbox One pripomínajúci sveter s motívom Mikuláša, ktorý je hlavou v komíne.laugh

Páči sa Ti tento netradičný skin? Spríjemni sebe, Tvojim blízkym alebo kamarátom najkrajšie sviatky v roku práve touto vizuálnou úpravou, s ktorou bude herná konzola Xbox One vyzerať naozaj originálne!

Vianoce s konzolou Xbox One alias mikulášsky skin (Santa Claus) na Xbox One

TOP 4 - vianočný skin na Xbox One ovládač s nápisom Šťastné Vianoce

Ovládač alebo joystick je základnou súčasťou ,,repertoára" každého konzolového hráča. Čo tak si bežné herné dni trošku ,,osladiť" pekným jednoduchým a vkusným skinom na Xbox One?

Tento vianočný skin na Xbox One s nápisom Šťastné Vianoce určite vyčaruje úsmev Tebe alebo Tvojim blízkym obdarovaným hráčom! Nech Teba, celú Tvoju rodinu a kamošov sprevádza počas celých Vianoc perfektná nálada a pohoda!smiley

TOP 4 - vianočný skin na Xbox One ovládač s nápisom Šťastné Vianoce

Vločky, cukríky a hviezdičky? Kde? Predsa na konzole PS4!

Máme skvelý nápad, ktorý sa Ti, dúfame, bude páčiť! Našli sme pre Teba jeden z najoriginálnejších vianočných skinov na herné konzoly PS4! S touto vizuálnou úpravou momentálne najpopulárnejšej konzoly sveta bude vynikať každý, kto bude jej držiteľom!

Aj Ty patríš k ľuďom, ktorí jednoducho milujú všetko, čo patrí k najkrajším sviatkom roku? Padajúce snehové vločky (dúfajme, že ich bude tento rok dostatok), typické vianočné cukríky či hviezdičky, ktoré zdobia okná mnohých domov - aj toto patrí k pravým Vianociam! Zvečni si tieto momenty s TOP originálnym vianočným skinom na PS4!

TOP originálny vianočný skin na PS4

TOP 3 - humorný vianočný skin s mikulášskou tematikou na PS4

Hovorí sa, že každý človek má v sebe aj kúsok detského. Potešiť môžeš nielen svoju svoju detskú dušu, ale i dušu iných ,,dospelákov". Ak Ti humor nie je vzdialený, máme pre Teba výbornú správu! Vianoce môžu byť odteraz humornejšie ako kedykoľvek predtým! Ako to dosiahnuť? Stačí si zakúpiť TOP humorný vianočný skin s mikulášskou tematikou na PS4, ktorý Ťa presvedčí o tom, že ujo Mikuláš má nielen dobré srdce, ale je občas aj dosť vtipný!laugh

TOP 3 - humorný vianočný skin s mikulášskou tematikou na PS4

Rozžiar úsmev na tvári sebe a celej svojej rodine aj s hernou konzolou Xbox One!

Ako zabezpečiť skvelú náladu počas celých vianočných sviatkov každému členovi rodiny? Riešenie nemusí byť ani veľmi zložité! Stačí si dopriať vianočný skin na Xbox One, ktorý nezabúda nielen na snehové vločky a typické červené pozadie, ale aj na úsmev na tvári, ktorý je v dnešnej dobe tak dôležitý, a to nielen počas Vianoc!

TOP originálny humorný vianočný skin na Xbox One

TOP 2 - vianočný skin na Xbox One pre zástancov jednoduchosti

Nemáš rád(a) žiaden gýč, ktorý na Teba ,,útočí" z každej strany? Si zástancom/zástankyňou jednoduchosti, ktorú sa snažíš pretaviť do akejkoľvek činnosti alebo výtvoru? Ak je odpoveď na túto otázku kladná, nie je čo riešiť! Tvoje srdce určite poteší vzorovaný vianočný skin na Xbox One pre zástancov jednoduchosti!smiley

Čo myslíš, hodí sa tento unikátny originálny vianočný skin na Tvoju hernú konzolu Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X? Určite nám daj vedieť v komentároch! Nezabudni sa však predtým zaregistrovať.wink

enlightenedRegistrácia Ti sprístupní nielen Tvoj unikátny herný profil, možnosť lajkovania či sledovania profilov iných hráčov, ale i unikátne osobné zľavy vo forme kreditov, ktoré môžeš využiť kedykoľvek pri nákupe hier a zberateľských Funko POP! figúrok.

TOP 2 - vianočný skin na Xbox One pre zástancov jednoduchosti

Krásne Vianoce s padajúcimi snehovými vločkami na PS4

Čo Ťa prvé napadne, keď sa povedia Vianoce? Sú to vianočné dekorácie, živý voňavý stromček, vianočné piesne navodzujúce pohodovú atmosféru či snehobiela krajinka? Ak nie sú pre Teba Vianoce bez snehu to pravé orechové, tak sa Ti tento krásny vianočný skin na PS4 bude určite páčiť! Detailne prepracované snehové vločky a slnečné lúče, ktoré ich osvetľujú, čo viac si želať?

Neváhaj tento originálny skin na PS4 darovať niekomu, na kom Ti veľmi záleží!smileyheart

TOP originálny vianočný skin na PS4 so snehovými vločkami

TOP 1 - vianočný skin s krásnym stromčekom na PS4

Vianočný stromček je symbolom najkrajších sviatkov v roku, ktorý nám má pripomínať pokoj, radosť, lásku a skvelú atmosféru. Každý stromček je iný, no všetky majú jedno spoločné, a to, že sa pri nich schádzajú rodiny, ktoré si navzájom rozdávajú pozitívne emócie.

Vianoce by mali byť hlavne o nezabudnuteľných krásnych emóciách. Prečo si však nejaké tie krásne emócie so sebou nevziať aj do herného sveta v podobe vianočného skinu na PS4 zobrazujúceho krásny ozdobený a rozsvietený stromček?

Čo vravíš na tento vianočný skin s krásnym stromčekom na PS4? Môže byť alebo máš radšej jednoduchšie vianočné stromčeky?

TOP 1 - vianočný skin s krásnym stromčekom na PS4

Krásne Vianoce s Xbox-om! Pozor, mimoni!

Poznáš známu animovanú rozprávku Mimoni alebo je v Tvojom okolí niekto, kto tieto postavičky miluje? Ak áno, tak môžu byť Vianoce pre Teba alebo pre dotyčnú osobu ešte krajšie s krásnym vianočným skinom na hernú konzolu Xbox One s tematikou ,,vianočných" mimoňov!

Vidíš tú rozkoš v podobe milých mimoňov? Vizuálne vylepšenie ako stvorené pre každú konzolu Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X! Tento originálny a unikátny vianočný skin na Xbox One určite niekomu v Tvojej blízkosti vyčaruje dokonalý úsmev na tvári!

TOP originálny vianočný skin na Xbox One, Xbox One S a Xbox One X - vianoční mimoni

Aký je najkrajší vianočný skin na PS4 a Xbox One?

Najkrajší skin je taký, ktorý bude pravým darčekom zo srdca! Ak do výberu najlepšieho darčeka na Vianoce vložíš kúsok srdca a fantázie, tak uvidíš, že tohtoročné Vianoce budú tie najkrajšie a najveselšie, ktoré si zažil/zažili Tvoji milovaní!

Za celý tím GameRoom by sme Ti chceli popriať Šťastné a veselé Vianoce a veľmi veľa pohody!

PS.: Ak by si okrem TOP vianočného skinu na PS4 alebo Xbox One chcel niekomu urobiť radosť aj najlepšou hrou na PS4 alebo Xbox One, určite zavítaj do nášho e-shopu!

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?