TOP 5 - najlepšie hry s CZ dabingom na PS4 a Xbox One

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 30.10.2019
5
TOP 5 - najlepšie hry s CZ dabingom na PS4 a Xbox One

Hľadáš najlepšie hry na konzoly PS4 a Xbox One, ktorým budeš najlepšie rozumieť? Ak áno, tak sme radi, že si tu, pretože v nasledujúcich riadkoch sa dozvieš o najlepších hrách na PS4 a Xbox One, ktoré majú český dabing. Tešiť sa môžeš na TOP hry rôznych žánrov, ktoré Ťa stopercentne zabavia. 

Český dabing je určený najmä pre tých hráčov, ktorí majú problém s angličtinou. Nemôžeme však ani tento fakt zovšeobecňovať, pretože i mnohí hráči, ktorí plynule rozprávajú po anglicky nepovedia nie českému dabingu. 

V tejto súvislosti by sme radi upozornili na rozdiel medzi hrami označenými ako CZ a hrami s kompletnou českou lokalizáciou - t. j. vrátane českého dabingu. CZ dabing si zaručene užiješ, keďže zažiješ príbeh vyrozprávaný v jazyku, ktorému veľmi dobre rozumieš. Zväčša sú hry s CZ dabingom veľmi unikátne a prinášajú výnimočný zážitok, ktorý nemáš možnosť zažiť v TOP hrách, ktoré majú iba CZ titulky (prípadne ich nemajú) na PS4 a Xbox One. 

Ako zaujímavosť by sme podotkli aj to, že niektoré konkrétne tituly môžeš mať aj so slovenským manuálom. Slovenský manuál má napríklad TOP akčná RPG hra Assassin's Creed: Odyssey na PS4 a Xbox One, ktorú si môžeš zakúpiť práve u nás. 

Tešíš sa na najlepšie hry s CZ dabingom na PS4 a Xbox One? Určite čítaj ďalej.

hry s cz dabingom

1. MediEvil - najnovšia zábavná hra na PS4 pre deti s CZ dabingom

Máš chuť na nové zábavné hry? Sme si istí, že najnovšia TOP zábavná hra nielen pre deti MediEvil na konzolu PS4 Ti prinesie hodiny zábavy a skvelej nálady. Táto animovaná herná novinka Ťa zavedie do kráľovstva Gallowmere, ktoré je v ohrození a kde je ohrozenie, tam je aj najudatnejší hrdina Sir Daniel Fortesque

Nová hra MediEvil je prepracovaním pôvodnej akčno-dobrodružnej hry na konzolu PlayStation MediEvil z roku 1998. Rytier Sir Daniel Fortesque je už kostlivcom, pretože je dávno po smrti. Jeho chrabrá nátura sa však opäť prejavuje, a preto sa vydáva na záchranu svojho drahého kráľovstva. Zlé sily sa spájajú, aby terorizovali rodnú krajinu nášho udatného rytiera. 

Jedna z najlepších akčných adventúr roku 2019 MediEvil je zároveň aj TOP halloween hrou, keďže sa v nej stretneš s rôznymi bosorákmi a bosorkami. Táto mega exkluzívna hra na konzolu PS4 Ti prináša veľmi zábavný a zaujímavý príbeh s CZ dabingom, a preto sa zaraďuje medzi najlepšie hry v češtine. 

Ak vlastníš super výkonnú konzolu PS4 Pro, tak sa môžeš tešiť aj na špičkové 4K ropzlíšenie za predpokladu, že máš doma televízor, ktorý toto rozlíšenie podporuje. Z hľadiska hrateľnosti sa môžeš tešiť na rôzne zbrane na diaľku i blízko, ako napríklad meče, sekery, nože, kuše, pálky či kladivá. Život si budeš môcť doplniť pomocou fľašiek, pričom budeš môcť vstúpiť do siene hrdinov a čakať Ťa bude aj zbieranie kalichov, ktorých kompletné pozbieranie znemená záver hry. 

Hra MediEvil na PS4, žiaľ, nie je určená pre dvoch a viacerých hráčov.

Zakúpiť si jednu z najnovších hier na PS4 môžeš aj u nás v e-shope s kompletnou CZ lokalizáciou (aj dabing), keď klikneš SEM.

medievil 2019

2. Concrete Genie - nová TOP hra s CZ dabingom na PS4

Ak si verným fanúšikom momentálne druhej najpredávanejšej konzoly všetkých čias PlayStation 4, tak Ťa exkluzívna herná novinka Concrete Genie rozhodne poteší. Čo Ti evokuje názov jednej z najlepších hier roku 2019 na PS4? Máš nejaký nápad? Concrete Genie je veľmi unikátna hra s ešte unikátnejším krásnym príbehom. Nosným motívom tejto novej hry z dielne PixelOpus je čarokrásny svet a farebné obrázky. Ale nie akékoľvek obrázky. Očaria Ťa obrázky, ktoré ožijú priamo pred Tvojimi očami

Milovníci umenia, krásnych obrázkov a najlepších hier si jednoznačne prídu na svoje. A český dabing? Ešte lepšie! Zážitok z TOP hry Concrete Genie na PS4 bude ešte silnejší. Táto akčná adventúra Ti prináša príbeh chlapca menom Ash, ktorému obľúbený zápisník roztrhali a roztrúsili po meste Denska neprajníci. 

Zahráš si teda za mladého chlapca menom Ash, ktorého hlavnou úlohou je nájsť povytrhávané stránky zápisníka. Vedel(a) si si niekedy predstaviť, že herný trh sa bude tešiť z hry, v ktorej budú ožívať nádherné farebné kresby? Za živé kresby je zodpovedný magický štetec. Iba týmto štetcom dokáže Ash dostať do mesta Denska život. Zaujímavosťou tejto hry, ktorá nie je iba pre deti, je aj to, že výber farby vie ovplyvniť osobnosť oživenej kresby. Okrem toho budeš musieť zapnúť i mozgové závity, pretože Ťa čaká riešenie rozličných hlavolamov.

Krásny príbeh TOP hry Concrete Genie na konzolu PS4, PS4 Slim a PS4 Pro Ťa chytí za srdce. A aby toho nebolo málo, táto hra je určená aj na hranie vo virtuálnej realite, a to v dvoch módoch. Ak máš zariadenie PS VR, kameru a pohybové ovládače PlayStation Move, tak si môžeš na svojej konzole PS4 užiť strhujúci špičkový zážitok.

Viac si o novej hre Concrete Genie môžeš prečítať TU.

concrete genie

3. FIFA 15 - najlepšia športová hra s CZ dabingom

TOP športové hry na PS4 a Xbox One nie sú náročné vo väčšine prípadov na príbeh, a teda CZ titulky nepotrebujú. Avšak nejeden hráč privíta i v tých najlepších športových hrách českých komentátorov, ktorí dokážu mnohokrát priniesť do hry väčšiu dynamiku a skvelý zážitok. Príkladom mega športovej hry, ktorá zožala obrovský úspech, je TOP hokejová hra NHL 09, v ktorej zažiarili komentíátori Petr Vichnár a Robert Záruba. 

FIFA 15 dokázala zabaviť milovníkov futbalu a najlepších hier nielen svojou hrateľnou stránkou, ale taktiež českým dabingom v podobe komentátorov Jaromíra Bosáka a Petra Svěceného. Hral(a) si futbalovú hru FIFA 15 na PS4 a Xbox One? Ak nie a chceš si užiť pravý nefalšovaný český dabing, určite Ti ju odporúčame zapnúť. 

fifa 15

4. Mafia II - najlepšia česká hra na PS3 a Xbox 360

Vychutnaj si najlepšiu hru s mafiánskou tematikou od českých vývojárov z dielne 2K Czech. Jedná sa o pokračovanie prvej TOP hry Mafia z roku 2002. Príbeh akčnej adventúry Mafia II sa odohráva vo fiktívnom Empire Bay a sleduje príbeh vojnového veterána Vita Scalettu, ktorý sa spolčí s mafiou počas toho, ako sa snaží ,,vyrovnať" dlhy svojho otca. 

Kriminálne aktivity samotného hráča môžu vyvolať ,,krutú odozvu" od úradov, ktorá je založená na systéme wanted, ktorý je zodpovedný za intenzitu (agresiu) ich odpovede. Obrovskou výhodou tejto TOP akčno-dobrodružnej hry na PS3 a Xbox 360 je aj to, že hráčovi ponúka šíry otvorený svet

Tešiť sa môžeš na 30-40 vozidiel, ktorých riadenie je odlišné na základe aktuálneho počasia (napríklad počas zimy môže auto dostať šmyk). Vyzdvihli by sme obrovskú autenticitu hry Mafia II, nakoľko sa snaží čo najhodnovernejšie opísať 40. roky a začiatok 50. rokov minulého storočia, čo sa odzrkadľuje nielen na prostredí, zbraniach, ale i na hudbe. 

Jedna z najlepších akčno-dobrodružných hier svojej doby Mafia II Ti na PS3 a Xbox 360 prináša i možnosť výberu  spôsobov hrania hry - napríklad pri krádeži auta si môžeš vybrať, či rozbiješ okno alebo vypáčiš zámok.

Každopádne, nikdy nie je neskoro zahrať si jednu z najlegendárnejších a najikonickejších hier pre českých a slovenských hráčov Mafia II.

mafia ii

5. Deus Ex: Mankind Divided - najlepšia akčná RPG hra s CZ dabingom

Fanúšikovia najlepších akčných RPG hier by mali zbystriť pozornosť. Deus Ex: Mankind Devided patrí medzi najlepšie hry s CZ dabingom, ktoré sa môžu popýšiť prvkami RPG hier. Ponor sa do príbehu Adama Jensena, muža, ktorý je vyzbrojený mechanickými kybernetickými implantátmi zvanými augmentácie. 

Veľkou zaujímavosťou tejto hry na konzolu PS4 a Xbox One je aj to, že sa v nej môžeš tešiť jednak na prvky otvoreného sveta a jednak na prvky skôr lineárne prepracovaného prostredia. Mieša sa taktiež hrateľnosť z pohľadu prvej a tretej osoby, čo tiež nie je v moderných TOP hrách na PS4 a Xbox One úplnou samozrejmosťou. 

Jedna z najlepších akčných RPG hier na PS4 a Xbox One Deus Ex: Mankind Devided Ťa môže potešiť nielen vedľajšími úlohami či zbieraním skúsenostných bodov (XP points), ale aj inými prvkami, ako napríklad odkrývanie ukrytých oblastí. Svoje schopnosti si môžeš taktiež vylepšovať. Deus Ex: Mankind Devided Ťa zavedie primárne do stovežatej Prahy, pričom nejaké eventy zažiješ aj v Dubaji či Londýne. 

Ak hľadáš najlepšie hry s CZ dabingom na PS4 a Xbox One, tak táto akčná RPG hra s prvkami stealth Ťa rozhodne poteší. 

deus ex mankind devided

Vyskúšaj si jednu z mega hier na PS4 a Xbox One s CZ dabingom, pretože v dnešnej dobe je to rarita. Ak máš doma konzolu PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro, odporúčame Ti jednu z najnovších exkluzívnych hier na tieto konzoly MediEvil. Zažiješ s ňou nielen dlhé hodiny hrania ale aj skvelú zábavu a pútavý príbeh Sira Daniela. Objednaj si túto hru už dnes v našom e-shope s CZ dabingom.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
škoda že cz dabing už nie je vo veľa hrách ale iba v malom percente... predsa len je to oveľa iný zážitok z hry keď človek rozumie úplne všetkému a môže si vychutnávať naplno príbeh namiesto sústredenia sa na titulky alebo na angličtinu
Ako to funguje?