TOP 5 očakávaných exkluzívnych hier na PlayStation 4 a PlayStation 5

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 24.07.2019
5
TOP 5 očakávaných exkluzívnych hier na PlayStation 4 a PlayStation 5

The Last of Us Part II

Určite si pamätáš na obrovský úspech pôvodnej TOP exkluzívnej hry na PS4 The Last of Us/The Last of Us Remastered. Jedna z najlepších hier všetkých čias prichádza s druhým dielom, ktorý sa bude točiť okolo už nie malej Ellie. Ellie Ti ukáže, že už nie je tým malým dievčatkom, ktorým bola, keďže príbeh novej očakávanej exkluzívnej hry na PlayStation 4 -The Last of Us Part II - sa odohráva 5 rokov po udalostiach jednotky.

Najnovšou pripravovanou hrou z dielne Naughty Dog sa bude tiahnuť temná atmosféra, keďže Ellie prežíva pocity hnevu, pomstychtivosti a nenávisti. Ako to všetko dopadne? To sa dozvieme priamo v hre už v roku 2020 na konzole PlayStation 4 (keďže nepoznáme presný dátum, stále existuje šanca, že sa tejto hry dočkáme až na novú konzolu PlayStation 5, avšak táto možnosť je menej pravdepodobná).

Budem si môcť túto hru zakúpiť v GameRoom e-shope?

 • Samozrejme, náš e-shop je vždy vybavený najlepšími hrami na PS4 a Xbox One, a preto nebude chýbať ani očakávaný titul The Last of Us Part II. Táto hra je v príprave.

Ak sa už nevieš dočkať novej akčnej hry The Last of Us Part II, tak si neváhaj prečítať náš článok v blogu alebo informácie v databáze hier.

Aký je dátum vydania?

 • rok 2020 (pravdepodobne vo februári podľa najnovších indikácií)

Ghost of Tsushima

Ak si fanúšikom japonskej samurajskej kultúry, môžeme Ti garantovať, že v jednej z najlepších očakávaných hier na PlayStation 4 alebo PlayStation 5 - Ghost of Tsushima - si určite prídeš na svoje! V koži samuraja Jina Sakaia zažiješ dobrodružstvo na ostrove Tsushima v období 13. storočia, ktoré je čiastočne inšpirované aj historickými udalosťami. Vývojári z dielne Sucker Punch Productions si dali záležať na precíznej mechanike samurajského boja a realistického zobrazenia ostrova Tsushima.

Priprav sa na výbornú grafiku, skvelú hrateľnosť či mix autentických a reálnych prvkov!

Budem si môcť TOP očakávanú akčno-dobrodružnú hru Ghost of Tsushima zakúpiť v GameRoom e-shope?

Aký je dátum vydania?

 • S najväčšou pravdepodobnosťou rok 2020 (nepoznáme momentálne presný dátum vydania, mnohé stopy naznačujú, že sa tejto hry dočkáme až na PS5.

Tešíš sa na túto akčnú adventúru? Neváhaj ,,zablúdiť" do nášho blogu alebo databázy hier.

Death Stranding

Určite si už počul o jednej z najlepších očakávaných hier tohto roku (2019) Death Stranding na PS4, za ktorú sú zodpovední vývojári z dielne Kojima Productions. Jedna z TOP najnovších pripravovaných hier na konzolu PlayStation 4 Death Stranding prináša nový druh akčného žánru, aspoň tak vývojári tvrdia.

Na čo všetko sa môžeš v novej očakávanej hre Death Stranding tešiť?

 • interaktívny otvorený svet, ktorý zobrazuje prepojenie sveta života a smrti
 • možnosť opustiť telo Tvojej hrateľnej postavy
 • zbieranie artefaktov aj po smrti
 • stealth prvky

Budem si môcť TOP pripravovanú akčnú hru Death Stranding zakúpiť v GameRoom e-shope?

 • Áno, samozrejme! Tešiť sa môžeš na túto hru u nás v CZ verzii (české titulky). Túto hru Ti už pripravujeme v e-shope.

Aký je dátum vydania?

 • Túto mega hru si budeš môcť užiť už 8. novembra 2019 na PS4.

Ak Ťa zaujala táto novinka, neváhaj si prečítať viac v našom blogu, prípadne i v databáze hier.

MediEvil Remastered

Aj Ty si miloval hru MediEvil z roku 1998? Ak si o nej ešte nepočul, ide o akčnú adventúru s prvkami bojových hier, v ktorej hráš za rytiera menom Sir Daniel Fortesque - áno, to je ten kostlivec na obale hry!smiley Ide o rytiera po smrti, ktorý je už po smrti, no ani ,,v hrobe" nemá pokoj, keďže musí bojovať proti zlomyseľným bosorkám a iným nepriateľom, ktorí sa mu postavia do cesty. Tento nový pripravovaný remake si budeš môcť užiť aj v 4K rozlíšení!

TOP akčno-dorbodružná hra (akčná adventúra) MediEvil Ti prinesie pocity nostalgie a prenesie Ťa do čias Tvojho detstva. Tento remake sa rozhodne zaradí medzi najlepšie exkluzívne hry na konzolu PlayStation 4.

Budem si môcť zakúpiť túto novú hru v GameRoom e-shope?

 • Áno, v našom e-shope si budeš môcť zakúpiť aj túto exkluzívnu novinku na PS4.

Aký je dátum vydania?

 • Jednu z najlepších očakávaných hier na PS4 - MediEvil Remastered - si budeš môcť užiť 25. októbra 2019 (mimochodom, v tento deň vychádza aj iná očakávaná TOP hra na PS4 a Xbox One Call of Duty: Modern Warfare).

Viac informácií sa dozvieš v databáze hier.

PS.: Očakávaj už čoskoro článok v blogu.smiley

Final Fantasy VII Remake

Vedel si, že najnovšia pripravovaná hra zo série Final Fantasy získala na konferencii E3 2019 ocenenie za najlepšiu RPG hru? Táto hra Ti oživí nostalgiu, keďže sa jedná o remake pôvodnej obľúbenej hry Final Fantasy VII.

Môžeš sa tešiť na:

 • súčasné TOP grafické spracovanie
 • prvky stratégie
 • využívanie mágie
 • viaceré hrateľné postavy so špeciálnymi schopnosťami

Bojovať budeš v TOP exkluzívnej hre na PS4 Final Fantasy VII Remake proti organizácii Shinra, ktorá má nepekné plány, a to vysávať zo Zeme jej životnú energiu.

Budete mať túto hru dostupná v e-shope?

 • Áno, túto RPG hru si budeš môcť zakúpiť v našom e-shope.

Aký je dátum vydania?

 • Zahrať si budeš môcť jednu z najlepších očakávaných RPG hier už 3. marca 2020 na PS4.

Rád by si vedel viac? Neváhaj navštíviť náš blog alebo databázu hier!smiley

Ktorá hra z týchto najlepších pripravovaných hier na PS4 sa Ti najviac páči a prečo? Ktorej hre by si dal svoj hlas a prečo? Ktorú z týchto nových TOP hier by si si zahral?smiley 

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?