UFC 3

Kategória: Športové hry | Publikované: 29.05.2019
UFC 3

Pomerne nová bojová hra z dielne EA Sports s názvom UFC 3 prišla na trh už v roku 2018. Jedna z TOP športových hier na PS4 a Xbox One Ti ponúka možnosť vyskúšať si zápasenie v ringu v podobe športu zvaného MMA (Mixed Martial Arts). Bojová hra UFC 3 je založená na svetoznámom šampionáte bojových umení Ultimate Fighting Championship (UFC).

Novinkou v najnovšej hre zo série UFC - UFC 3 - je kariérny mód, v ktorom vykonané rozhodnutia budú mať dopad na budúci postup v kariére. Skvelým prvkom kariérneho módu je tiež budovanie reklamnej kampane, ktorá zabezpečí:

  • viac fanúšikov
  • väčšie zárobky vďaka veľkým kontraktom
  • vyvolá rozruch okolo Tvojej osobnosti

Tešiť sa v tejto TOP bojovej hre môžeš aj na turnajové módy, v ktorých si môžeš do ringu vyzvať aj viacerých oponentov. Táto TOP hra na PlayStation 4 či Xbox One Ti ponúka až 234 rôznych bojovníkov, ktorí spadajú až do 10 váhových kategórií, a teda môžeme pokojne skonštatovať, že hra UFC 3 obsahuje najväčší počet postáv v celej hernej sérii UFC.

Ak máš chuť zahrať si proti Tvojim kamošom alebo iným hráčom, tak Ťa potešíme, keďže bojová hra UFC 3 na PS4 a Xbox One obsahuje aj režim pre dvoch a viacerých hráčov (multiplayer).

PS.: Ak si fanúšikom športu a najlepších hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One, tak si určite neváhaj prečítať aj náš článok o najlepších športových hrách na PS4 a Xbox One.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?