Zaklínač 3: Divoký Hon (Edice Hra Roku) CZ

Zaklínač 3: Divoký Hon (Edice Hra Roku) CZ xbox one
Nie je skladom
49,99 €
39,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Zaklínač 3: Divoký Hon alias The Witcher 3: Wild Hunt už síce nepatrí medzi najnovšie hry, ale stále je považovaná za jednu z najlepších RPG hier na PS4, ale aj Xbox One, o čom svedčí aj jej umiestnenie na TOP priečkach v rebríčkoch popularity. Táto RPG hra sa môže popýšiť aj viac ako 800 oceneniami za rôzne aspekty.

Zaklínač 3 prichádza aj v edícii hra roku, v ktorej sú obsiahnuté všetky prídavné herné obsahy a aktualizácie. Medzi hlavné dodatky, ktoré nadväzujú na základnú hru Zaklínač 3, patria:

  • Hearts of Stone
  • Blood and Wine

Táto hra od poľských vývojárov z dielne CD Projekt Red priniesla pútavý príbeh inšpirovaný knižnou sériou od spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho. Momentálne Netflix pripravuje seriál Zaklínač, ktorý je taktiež inšpirovaný príbehom Geralta z Rivie.

Zahráš si za hrdinu Geralta, ktorý hľadá svoju dcéru Ciri, ktorá je taktiež zasvätená do tajov Zaklínačov. Skvelým prvkom na v hre je aj možnosť výberu odpovedí v dialógoch, ktoré ovplyvňujú vývoj príbehu a môžu vyústiť až do 36 možných ukončení. Zaujať by Ťa mohla aj TOP grafika, ktorú zaregistruješ už od prvého momentu. Ak máš rád/rada RPG hry, tak si po hernej stránke jednu z TOP hier všetkých čias na PS4, Xbox One a PC naozaj užiješ!

the witcher 3 gif

Recenzie

The Witcher 3: Wild Hunt si na Googli zaslúžil až 96 % obľúbenosť, pričom hráči najviac vyzdvihujú:

  • rozsiahly otvorený svet (open-world)
  • perfektnú grafiku
  • pútavý príbeh
  • soundtrack
  • tzv. crafting systém (systém vyrábania)

Aký je Tvoj názor na hru Zaklínač 3: Divoký Hon? Páči sa Ti hra po grafickej a hernej stránke? Myslíš si, že 800 ocenení hra získala zaslúžene?

PS.: Ak hľadáš nové pripravované hry na PlayStation 4 alebo Xbox One, určite neprehliadni sľubne vyzerajúci RPG titul Cyberpunk 2077, za ktorý sú zodpovední taktiež vývojári z CD Projekt Red. O tejto novinke sa dočítaš aj v našom blogu.

Ak by si si rád prečítal niečo aj o Zaklínačovi alias Geraltovi niečo viac, tak máme článok aj o ňom.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
zaklínač 3 je naozaj mega hra!! aj keď som ju prešiel už viackrát vždy mám chuť sa k nej znovu vrátiť a prejsť si skvelým príbehom ktorý ma vždy zabaví na dlhé hodiny :) odporúčam jednoznačne každému... neuvažujte a kupujte!
Ako to funguje?