Zaklínač 3 GOTY CZ + Forza Horizon 4 CZ + Red Dead Redemption 2

Zaklínač 3 GOTY CZ + Forza Horizon 4 CZ + Red Dead Redemption 2 Xbox One
Nie je skladom
134,99 €
99,99 €
4.666665
4.6666653
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Zaklínač 3: Divoký Hon CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Máš chuť si zahrať jednu z najlepších RPG hier všetkých čias na konzole Xbox One? Ak áno, tak si na správnom mieste. TOP RPG hra Zaklínač 3: Dvoký Hon Ti na Tvojej konzole Xbox One, Xbox One S či Xbox One X ponúka nezabudnuteľný príbehový i hrateľný zážitok, na ktorý nikdy nezabudneš. 

Čaká na Teba obrovský otvorený svet, v ktorom Geralt z Rivie hľadá svoju stratenú dcéru Ciri. Tešiť sa môžeš v mega hre Zaklínač 3: Divoký Hon aj na možnosť vylepšovania vybavenia či postavy, rôzne elixíry, monštrá a kreatúry a v neposlednom rade zaujímavé hlavné aj vedľajšie misie. 

My Ti ponúkame túto RPG hru na konzolu Xbox One v Edícii hra roka v českom jazyku, ktorá Ti okrem základnej hry ponúka i dve expanzie (Hearts of Stone a Blood and Wine), všetok DLC obsah a aktualizácie, ktoré boli doteraz vykonané. 

Objednaj si jednu z najlepších legendárnych RPG hier všetkých čias na konzole Xbox One už dnes!

Forza Horizon 4 CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Forza Horizon 4 je výstavným klenotom všetkých TOP závodných hier na Xbox One. Tešiť sa môžeš na najlepšiu grafiku, rýchle autá (ktorých je viac ako 450), otvorený svet fiktívneho Spojeného kráľovstva či 4 ročné obdobia. 

Tešiť sa môžeš v tejto TOP pretekárskej hre na Xbox One nielen na rýchle preteky, ale aj na príbeh a voľnú jazdu v krásne prepracovanom otvorenom svete. Ak máš rád najlepšie hry a zároveň aj autá, tak túto závodnú hru Ti rozhodne odporúčame. Nezabúdaj na to, že si ju môžeš zahrať aj s kamošmi online v režime hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer).

Forza Horizon 4 patrí jednoznačne medzi najlepšie závodné hry všetkých čias na Xbox One a Ty ju môžeš mať doma už zajtra!

Red Dead Redemption 2

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: DE

Fascinuje Ťa divoký západ? Máš chuť vkročiť do prašného westernového sveta a vyskúšať si život v koži kovboja Arthura Morgana? Ak áno, myslíme, že nadišiel ten správny čas. Red Dead Redemption 2 je akčná adventúra na konzoly Xbox One a PS4 od tvorcov TOP hernej série Grand Theft Auto. V tejto westernovej hre Ťa čaká množstvo misií, prepadov, súbojov, naháňačiek či bežných rutinných aktivít, ktoré už k divokému západu už patria.

TOP akčná a dobrodružná hra Red Dead Redemption 2 Ti okrem iného prináša aj možnosť zahrať si black jack vo voľnej chvíli. Divoký západ čaká iba na Teba, staň sa Arthurom Morganom na Tvojej konzole Xbox One, Xbox One S a Xbox One X.

 

Vieme, že si zaslúžiš len tie najlepšie hry, a preto Ti prinášame tento balíček najlepších hier na Xbox One. Objednaj ho už dnes, pretože zajtra ho tu možno už nenájdeš.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Mega dobré
Ako to funguje?