Zaklínač 3 GOTY CZ + God of War CZ + Marvel's Spider-Man CZ

Zaklínač 3 GOTY CZ + God of War CZ + Marvel's Spider-Man CZ PS4
Nie je skladom
129,99 €
91,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Zaklínač 3: Divoký Hon CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Poznáš najlepšiu RPG hru všetkých čias? Ak nie, tak dovoľ, aby sme Ti predstavili TOP RPG hru na PS4 a Xbox One - Zaklínač 3: Divoký Hon. Prejdi si príbehom Geralta z Rivie, ktorý sa vydáva hľadať svoju adoptovanú dcéru Ciri v šírom otvorenom svete, kde zlepšuje svoje zaklínačské schopnosti.

Ponúkame Ti jednu z najlepších hier všetkých čias v Edícii hra roka, ktorá zahŕňa aj 2 expanzie - Hearts of Stone a Blood and Wine - a všetok DLC obsah, ktorý bol doposiaľ vydaný. Priprav sa na pútavý príbeh v krásnej grafike na konzolách PS4, PS4 Slim a PS4 Pro, ktorému nechýba perfektná hrateľnosť a skvelý soundtrack!

Ako dopadne Geraltovo putovanie? Nájde Zaklínač svoju nezvestnú dcéru? To zistíš, iba keď si zapneš túto mega hru na svojej konzole PS4 Slim alebo PS4 Pro!

God of War CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Už si sa stretol s Kratom? Príbeh boha vojny Krata prichádza v novom svetle, a to v svetle nórskej mytológie, na pozadí ktorej sa odohráva pútavý príbeh plný otcovskej lásky. Áno, v novej TOP akčnej hre na konzolu PlayStation 4 (PS4) z roku 2018 je Kratos už otcom a spolu so svojím synom Atreom sa vydáva splniť posledné želanie zosnulej Faye (Kratova žena a Atreova matka).

Vydaj sa s jednou z najlepších hier na PS4 na putovanie severskými krajinami, v ktorých na Teba čaká množstvo nepriateľov a neprajníkov, ktorým budeš musieť čeliť. Tento úchvatný príbeh prichádza v krásnom grafickom spracovaní a hra je vylepšená aj pre konzolu PS4 Pro.

God of War patrí medzi nové TOP hry na PS4 a najlepšie hry všetkých čias. Dopraj si krásny zážitok v hre, ktorá Ťa zabaví na dlhé hodiny v Tvojom voľnom čase!

Marvel's Spider-Man CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

Máš chuť si dopriať poriadné akčné dobrodružstvo? Obľubuješ svet Marvel a hľadáš TOP hru na PS4, s ktorou by si si mohol(a) najlepšie oddýchnuť vo voľnom čase? Ak áno, tak nová exkluzívna hra na PS4 - Marvel's Spider-Man - musí byť jednoznačne v Tvojej zbierke hier!

Zachraňuj svet v koži Spider-Mana, s ktorým sa pohybuješ po otvorenom svete v štvrti Manhattan v metropole New York City. Tešiť sa môžeš na perfektnú mechaniku vrhania pavučín, prepracovaný systém súbojov, parádnu grafiku, oponentov a superhrdinu Spider-Mana vo svojom unikátnom obleku!

Najnovšia spider-man hra Marvel's Spider-Man na konzolu PlayStation 4 čaká iba na Teba! Staň sa pavučím mužom už dnes a zachráň nevinné obyvateľstvo pred kriminálnikmi!

 

Tento výhodný balíček Ti ponúka prejsť si tromi najlepšími príbehovými akčnými hrami na PS4, PS4 Slim a PS4 Pro, ktoré si rozhodne zamiluješ! Objednaj si tento výhodný balíček dnes a zahraj si tieto mega hry už zajtra!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?